بازرگانی امین

بازرگانی امین با بیش از 25 سال سابقه درخشان در حوزه تامین, تولید و توزیع قطعات یدکی خودروهای سایپا و ایران خودرو با برند HIC  و بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص که ارزشمندترین سرمایه سازمان می‌باشد , سهم بسزایی از بازار کشور را به خود اختصاص داده است.

HIC

بازرگانی امین به عنوان یکی از پر سابقه ترین مجموعه ها در حوزه تهیه و توزیع قطعات خودرو با بسیاری از شرکت های معتبر داخلی و خارجی همکاری داشته و امروز در راستای ارائه کالای با کیفیّت و توسعه بازار اقدام به ایجاد برند HIC نموده است. برند HIC با رویکرد ارائه قطعات خودرو مطابق با استانداردهای خودرو سازان در حوزه های قطعات موتوری، سیستم تعلیق، سیستم سوخت رسانی، سیستم ترمز، قطعات تزئینی، سیستم های برقی، سیستم انتقال قدرت، سیستم خنک کننده، قطعات بدنه، اقدام به بهینه نمودن سبد کالای قابل عرضه به مشتریان نموده است.
  • تمامی محصولات HIC براساس آخرین استانداردهای خطوط تولید خودروسازان داخلی بوده و این اطمینان خاطر را با تضمین کیفیت به مشتریان خود می‌دهد.
  • به جرات می‌توان گفت که مجموعه HIC یکی از کامل‌ترین سبد کالایی را دارد و این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده تا بتوانند تمامی کالاهای مورد نیاز خود را تهیه کنند. از طرفی با ضمانت برگشت کالاهایی که دارای ایراد احتمالی هستند, خریدی امن را به مشتریان خود عرضه می‌دارد.
  • مجموعه HIC علاوه بر پایبندی به استانداردهای خودروسازان پا را فراتر نهاده و با کنترل کیفی سخت‌گیرانه, کیفیت محصولات خود را تضمین کرده است.
  • تمامی کالاهای عرضه شده توسط این مجموعه دارای بسته بندی باکیفیت, مقاوم و سازگار با محیط زیست بوده تا اطمینان خاطر را به مشتریان خود بدهد که کیفیت اولویت اول برند HIC است.
  • شبکه توزیع گسترده با داشتن بیش از 150 نماینده فعال در سراسر کشور نشانگر این است که برند HIC همراه مطمئن خودروی شما است.
  • زنجیره تامین, بسته بندی و ارسال کالا به گونه ای است که در کوتاهترین زمان ممکن, کالا بدست مشتریان برسد.
  • یکی از ارزش‌های مجموعه HIC احترام به حقوق مشتریان می‌باشد, زیرا این امر را مسئولیت اجتماعی و اخلاقی خود می‌داند و آن را سرلوحه پیشرفت و تعالی خود قرار داده است.

مجموعه HIC همواره تلاش می‌کند در راستای توسعه پایدار باعث رشد و شکوفایی صنعت قطعه سازی کشور شود تا بتواند همگام با نیازهای آتی مشتریان, چرخه تولید, تامین و توزیع کالا را ارتقا بدهد.

پرسنل بازرگانی امین - اچ ای سی پارت